Rekomendacje!


Ogromna ilość aktualnych ogłoszeń oraz fachowa pomoc w zakresie znalezienia odpowiedniej nieruchomości. Polecam wszystkim

Grzegorz W.

Pełen profesjonalizm.
Serdecznie polecam

Barbara Baj


Współpraca z Biurem Nieruchomości “Alicja” przekłada się na bardzo wyjątkowe, profesjonalne podejście, niezastąpiona fachowa paradę , rzetelne , solidne podejście do sprawy oraz poważne indywidualne traktowanie każdego klienta. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Alicji i całego grona firmy, ogromnego wkładu pracy i troskę przede wszystkim o dobro klienta. Serdecznie polecam wszystkim , którzy potrzebują pomocy na rynku nieruchomości.
Agata J.

Powinniśmy być dumni że możemy korzystać z usług Biura Nieruchomości ,,ALICJA,,.
My jesteśmy wręcz zachwyceni z usług całej ekipy, a szczególnie Pani Alicji której ogromny wkład pracy ,profesjonalne porady, wyjątkowe i rzetelne podejście do sprawy i klienta jest MEGA ZACHWYCAJĄCE ;towarzyszy temu zawsze wspaniała atmosfera.
DZIĘKUJEMY całej ekipie i jednocześnie POLECAMY wszystkim zainteresowanym.
Monika i Wiesław  Stopyra  .

Francja


Zdecydowanie polecamy Biuro Nieruchomości ¨ALICJA¨rzetelni i kompetentni.Pomagają załatwić formalności i przeprowadzić całą procedurę szybko i sprawnie.A Pani Alicja jest bardzo pomocną osobą.Myślę , że każdy kto miał kontakt z tą Panią zgodzi się z nasza opinią.

Mariola i Lesław Pietrzyk

Francja


Pani Alicjo jestem bardzo zadowolona ze współpracy  z Tobą i miło ją wspominam. Jesteś wzorowa pośredniczką   i zasługujesz na najwyższą ocenę .Całą transakcję sprzedaży domu poprowadziłaś w tak profesjonalny  sposób ze nie odczułam żadnych problemów mających wynikać ze sprzedaży.

Pani Alicjo jeszcze raz bardzo dziękuje za Twoja prace, osobowość , rzetelność i niesamowite doświadczenie w tej dziedzinie.Będę z przyjemnością polecać pani Firmę innym.

Pozdrawiam .Maria Kulpa 

Canada


REKOMENDACJA

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowej Sarzynie  rekomenduje  Biuro Nieruchomości” ALICJA”  w Leżajsku   jako Firmę ze znajomością Rynku nieruchomości ,wysoką jakością usług , godną zaufania , rzetelną we współpracy .

Polecamy Klientom , którzy są  zainteresowani  sprzedażą swoich nieruchomości.

Prezes Zarządu – Zbigniew Ryfa ,

Z-ca Prezesa  -Lesław Rudziński , Członek Zarządu – Wiesław Dyrkacz.

Nowa Sarzyna dnia 11.o4.2018r.


Polecam!
Pełen profesjonalizm i cały czas kontakt z klientem .
Uważam ,że do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie a często zajmuje się więcej niż jest to zapisane w umowie.
Szukając  agencji  wybrałam właśnie tą i gdybym potrzebowała powtórzyłabym ten wybór .

A. Maścidło.

Hiszpania


Polecam Biuro Nieruchomości „Alicja” jako profesjonalnego i doświadczonego partnera. Cała transakcja przygotowana profesjonalnie od prezentacji nieruchomości po podpisanie umowy u notariusza.

Mirek Z

Leżajsk dnia 11.02.2019

 


Polecam oraz dziękuję firmie „ALICJA” Biuro Nieruchomości za pośrednictwo w zakupie domu.  Firmę wyróżnia profesjonalna obsługa, łatwy kontakt z pośrednikiem, ogromna wiedza oraz bezpieczeństwo transakcji. Dziękuję również za przygotowanie wszystkich dokumentów do transakcji, kompleksową pomoc merytoryczna i prawną. Z taką firmą warto współpracować, jest naprawę godna polecenia pod każdym względem. Dla mnie 6 gwiazdek na 5 możliwych.

Polecam! M. Wicher.

Leżajsk , 12.07.2019


Thanks for the office broker  Alicja in Lezajsk Poland.

In particular  Mr Tomasz  Pokora in cooperation and help for sale of our house in Lezajsk Poland.

BIG CLASS YOURS SNCERELY.

Frits en Lenie Hofstede Nederland.

Holandia , 15.07.2019r.


 
Bardzo polecam  profesjonalne i rzetelne  Biuro  Nieruchomości “Alicja” w Leżajsku .
    Pani Alicja jest wysokiej klasy ekspertem. W zasadzie na odległość powierzyłam jej sprzedaż mojej nieruchomości.
W pełni zaangażowana , posiadająca ogromne doświadczenie, zawsze służąca  dobrą radą  uczciwie doprowadziła transakcję do końca.
Współpraca na takim poziomie powoduje  poczucie zaufania i bezpieczeństwa, tak niezbędne przy dokonywaniu tego rodzaju transakcji.
Istotne okazało się również wsparcie i opieka podczas przygotowywania umowy i dokumentów związanych z przekazaniem nieruchomości, co w przypadku komunikacji  na odległość było bardzo kluczowe.
   Jeszcze raz Dziękuję  Pani Alicjo za wspaniałą     współpracę . 
Wszystkim szczerze i gorąco polecam. Katarzyna
 
Leżajsk , 12.08.2019r.

 Z całego serca polecam Biuro Nieruchomości  „ALICJA” w Leżajsku wszystkim, którzy poszukują uczciwego, rzetelnego i profesjonalnego pośrednika w kupnie lub sprzedaży nieruchomości.
Pani Alicja i Pan Tomasz są bardzo uprzejmi i otwarci na współpracę. Posiadają kompetencje na najwyższym poziomie. Chętnie służą radą i pomocą,  zawsze dostępni i profesjonalni. Bardzo dbają o to, by obie strony przystępujące do umowy były zadowolone.
 
Biuro Nieruchomości „ALICJA” to gwarancja rzetelności, pewność transakcji i zadowolenie wszystkich klientów.

Bardzo dziękuję za współpracę.
Prof. dr hab. Helena Słotwińska

Lublin   23.11.2019r.


Serdecznie polecamy Biuro Nieruchomości „Alicja ”. Współpraca z p. Alicją i p. Tomaszem przebiegła bezproblemowo i w przyjaznej atmosferze. Do każdego klienta podchodzą profesjonalnie oraz indywidualnie. Wszystkimi sprawami zajmują się rzetelnie, dzięki czemu kupno działki  przebiegło w krótkim czasie.

 Iwona i Adam Choroszy.

Leżajsk , 15.04.2020r.


Polecam każdemu biuro nieruchomości “ALICJA”, wysoki poziom obsługi, kultura, w każdej sytuacji można liczyć na pomoc nie zostawiają klienta z problemem, pomagają w każdy możliwy sposób, robią nawet więcej niż muszą. Bardzo sympatyczny kontakt, pomoc w załatwianiu wszystkich formalności to tylko kilka zalet Biura Nieruchomości “ALICJA”, a jest ich znacznie więcej, mam porównanie z innym biurem i jest różnica. Biuro jest mniejsze, prowadzi mniej spraw na raz, dzięki czemu każdego klienta traktuje poważnie – nie stawiają na ilość tylko na jakość. Prowadzi sprawy z zaangażowaniem, od początku do końca, doradzając nawet w kwestiach, które nie dotyczą samej transakcji. Mieszkając za granica, nie musiałem się o nic martwic, Pan Tomasz i Pani Alicja załatwili wszystko, z precyzją do milimetra . Po raz kolejny Biuro Nieruchomości “ALICJA” pomogło mi przeprowadzić sprzedaż doskonale . Jeśli zależy Ci na szybkiej i dobrze przeprowadzonej transakcji to to Biuro na pewno spełni oczekiwania. Ja jestem bardzo zadowolony dziękuję za  pomoc, I bardzo polecam

Paweł Dziura-Sieniawski

 Londyn , 10.06.2020r.


Pragnę podziękować z całego serca Pani Alicji i Panu Tomaszowi z firmy,, ALICJA ” za tak szybką i profesjonalna sprzedaż. Pełen profesjonalizm, wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Pełne zaangażowanie w pracę.  Polecam!

Grażyna Wien.

Wiedeń ,  24.08 2020r.


Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości ” ALICJA”.Pełen profesjonalizm oraz fachowa pomoc we wszystkich sprawach związanych z zakupem mieszkania.

Z poważaniem Maciej Wiatrowicz.

Leżajsk 23.04.2021 r.

Dziękujemy za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie sprzedaży nieruchomości. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie a Pan Tomasz Pokora bezbłędnie czuwał nad całym procesem. Polecamy firmę “ALICJA “wszystkim kupującym i sprzedającym nieruchomości.

Agnieszka S.

Leżajsk dnia 02.08.2021 r.

Z czystym sumieniem polecam firmę ” ALICJA “Biuro Nieruchomości. Profesjonalnie i z zaangażowaniem zajęła się sprzedażą mojej nieruchomości. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze.

Iwona Bucior.

Leżajsk dnia 03.08.2021 r.


Bardzo polecam Biuro Nieruchomości “ALICJA” w tym Pana Tomasza za bardzo profesjonalną obsługę, konkretne podejście, bardzo duże zaangażowanie i szybką finalizację kupna. Mam nadzieję, że zrobimy jeszcze nie jedną wspólną transakcję. Pozdrawiam serdecznie także Panią Alicję…
Artur Żuraw
Leżajsk dnia 11.08.2021r.

Rekomenduje  Biuro ”ALICJA ” i  jej załogę , która   jest świetna, dokładna, szczera i  zna się na swojej pracy. Pomogli mi sprzedać ziemię gdy ja byłam za granicą. Dzięki nim mogłam spać po nocach bo wiedziałam ze mam wszystko załatwione. Polecam wszystkim usługi tego Biura.

Anna Bieniek. 

 USA , dnia 30 sierpnia 2021r

W 2021 r. sprzedając dom rodzinny zdecydowałem skorzystać z usług pośrednictwa sprzedaży nieruchomości przez „Alicja ‘’ Biuro Nieruchomości w Leżajsku .
Jestem z tej decyzji niezmiernie zadowolony ponieważ okazało się,ze jest bardzo profesjonalny Biurem Nieruchomości . Za ich pośrednictwem nie tylko, że to doprowadzili do sprzedaży nieruchomości ale także okazali się wyjątkowym zaangażowaniem , wyszli poza granice swoich obowiązków aby pomóc klientowi .
Jestem bardzo Wdzięczny i polecam bez wątpienia ich usługi.

Jacek Marcinowski

USA, dnia 8 Wrzesień 2021r.

Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z Biurem Nieruchomości “ALICJA”. Usługi świadczone są w sposób rzetelny, profesjonalny z pełnym zaangażowaniem i starannością. Właściciele bardzo elastyczni w działaniu i miło nastawieni do klientów. Bardzo polecam usługi wspomnianego biura.

Barbara Markowska

Jarosław , dnia 07 grudnia 2021r.

Świetna i fachowa obsługa klienta, dobry kontakt.
Polecam!
Dawid Górski , Leżajsk 29. 12 .2021r.


Rekomenduje  Biuro Nieruchomości” ALICJA”  w Leżajsku   jako Firmę ze znajomością rynku nieruchomości, wysoką jakością usług, godną zaufania, rzetelną we współpracy, cały czas kontakt z Klientem. Wspaniała współpraca, szybka komunikacja i extra  pomoc przy różnych detalach/pytaniach. Polecam osobom, które  są  zainteresowane  sprzedażą swoich nieruchomości.

Dziękuję Pani Alicjo i Pan Tomasz.

Renata Kasprzak .

Canada , dnia 25.02.2022r.

Biuro ALICJA w pełni zaangażowało się w naszą sprawę kupna domu, sprawna komunikacja oraz profesjonalizm biura przyczyniło się do tego, że dziś jesteśmy szczęśliwymi właścicielami wymarzonego domu. Bardzo dziękujemy Pani Alicji i Panu Tomkowi Pokora za super współpracę i ludzkie podejście do klienta!
Pozdrawiamy Jolanta Mariusz Staroń

Leżajsk 01.03.2022r.

Bardzo polecam biuro nieruchomości ” ALICJA”,a dokładniej współpracę z Panem Tomaszem Pokora. Pomógł nam przy zakupie naszego wymarzonego mieszkania w Leżajsku . Rzetelnie odpowiadał na wszystkie nasze pytania i udzielał nam niezbędnych informacji. Polecamy wszystkim to biuro 🙂 
Jolanta Cz. i Sławomir K.

Leżajsk 06.05.2022

Podziękowania dla Biura Nieruchomości “ALICJA” za profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i przydatne wskazówki, dzięki którym zakup domu przebiegł sprawnie i bezstresowo. Dzięki radom i wskazówkom Pani Alicji i Pana Tomasza, zaoszczędziliśmy sporo czasu, otrzymaliśmy pomoc nie tylko przy wyborze domu, ale również na każdym etapie transakcji.

Dziękujemy i polecamy Paweł i Beata Jonko.
Leżajsk 13.06.2022

Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług Biura. Pełen profesjonalizm, ogrom cierpliwości Pani Alicji i Pana Tomasza oraz poświęconego nam czasu, rzetelne odpowiedzi na nasze pytania, dobry kontakt z biurem. Przed sprzedażą nic nie trzeba płacić – bez zaliczek, kosztów – (dopiero na etapie notarialnego dopinania sprzedaży rozlicza się z biurem). Bardzo pomaga też fakt, iż istnieje możliwość kontaktu w formie on-line za zgodą sprzedających i kupujących co przyśpiesza formalności w procesie sprzedaży. Skuteczna sprzedaż; dobra, solidna reklama wykonana przez biuro bardzo pomogła.

Dziękujemy za współpracę – Agnieszka i Aleksandra Bańka 🙂 
Leżajsk 14.06.2022

Zdecydowanie polecam Biuro Nieruchomości “ALICJA ,,. Profesjonalne podejście do sprawy, załatwianie wszelkich formalności we wszystkich urzędach. Indywidualne podejście do klienta oraz fachowe porady. Cała ekipa bardzo sympatyczna, prowadzi procedurę szybko i sprawnie.  

Jestem MEGA ZADOWOLONA i z czystym sercem polecam każdemu Biuro Nieruchomości “ALICJA,.

Dąbek Marina

Leżajsk dnia 25.07.2022r.

Współpraca z Biurem Nieruchomości “ALICJA,, była profesjonalna i rzetelna. Bardzo dobra atmosfera i podejście do klienta. Zawsze dostępni i są w ciągłym kontakcie z klientem. Dbają o to, aby obie strony (kupujący i sprzedający) były zadowolone. Procedurę bezpiecznie i fachowo doprowadzają do podpisania umowy kupna-sprzedaży.  

Bardzo serdecznie polecam!!!

Daniel Pytel

Leżajsk , dnia 25.07.2022r.

Jestem bardzo wdzięczny za możliwość współpracy z Państwa Biurem Nieruchomości. Na każdym etapie procesowania przepływ informacji był jasny i precyzyjny. Dodatkowa obecność Pana Tomka przy kontraktach to gwarancja prawidłowej finalizacji. Wszystko zgodnie z planem 🙂

Pozdrawiam,
Ernest Proń

Leżajsk ,dnia 10.11.2022r.

Bardzo profesjonalne i miłe podejście do klienta. Cała transakcja przebiegła szybko , bezproblemowo i w miłej atmosferze. Z miłą chęcią polecam współpracę z Biurem Nieruchomości “Alicja”.
Bardzo dziękuję .

Pozdrawiam,Bożena Sołtys.

Hiszpania, 22.12.2022r.

Rekomenduje  Biuro Nieruchomości” ALICJA”  w Leżajsku   jako Firmę ze znajomością Rynku nieruchomości ,wysoką jakością usług , godną zaufania i rzetelną we współpracy .

Polecam Klientom , którzy są  zainteresowani  sprzedażą , najmem swoich nieruchomości.

Aleksander Sidor.

Leżajsk dnia , 24.02.2023 r

Dziękuję za współpracę panu Tomaszowi i Alicja Pokora za pełny profesjonalizm i szybką sprzedaż jestem zadowolona z transakcji.

Polecam Biuro Nieruchomości ALICJA .

Monika Franus

Leżajsk dnia 3.03.2023 r.

Bardzo polecamy firmę “ALICJA” Biuro Nieruchomości . Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie , w sympatycznej atmosferze . Pełen profesjonalizm , kontakt z klientem , szybka realizacja , pomoc w załatwieniu każdej formalności . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Polecamy z całego serca. Dziękujemy bardzo .

Aneta Simko i Krzysztof Kalemba

Leżajsk dnia ,03.03.2023 r.

Polecam Biuro Nieruchomości “ALICJA ” za pełne zaangażowanie i profesjonalizm, za pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów oraz bardzo dobry kontakt. Sprzedaż mieszkania przebiegła szybko i sprawnie.

Dorota Grądecka.

Leżajsk , dnia 28.11.2023 r.

Współpraca z Firmą ALICJA Biuro Nieruchomości była dla nas czystą przyjemnością. Za ich pośrednictwem dokonaliśmy sprzedaży domu, wszystko odbyło się szybko i bardzo sprawnie. W trakcie współpracy mogliśmy liczyć na przydatne porady i pomoc. Bardzo kompetentna usługa, profesjonalna oraz przyjazna. Na pewno będziemy polecać usługi Firmy ALICJA znajomym i rodzinie.

Bardzo dziękujemy za pomoc w sprzedaży naszego domu w Leżajsku.

Urszula i Czesław Klimek.

Nowy York , dnia 08.03.2024r.

Pani Alicjo i Panie Tomaszu jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc, poświęcenie i zaangażowanie jakie włożyliście w sprzedaż naszej nieruchomości. Byliśmy pod bardzo dobrą opieką na każdym etapie. Bardzo profesjonalna załoga, ogromne doświadczenie, wiedza i mądre rady.
Przechodzić z Państwem przez takie transakcje to sama  przyjemność.
Polecamy wszystkim z całego serca  Biuro Nieruchomości “ALICJA” 🙂
Bernadeta i Zygmunt.

Leżajsk 20.05.2024r.