Rekomendacje!


Ogromna ilość aktualnych ogłoszeń oraz fachowa pomoc w zakresie znalezienia odpowiedniej nieruchomości. Polecam wszystkim

Grzegorz W.

Pełen profesjonalizm.
Serdecznie polecam

Barbara Baj


Współpraca z Biurem Nieruchomości “Alicja” przekłada się na bardzo wyjątkowe, profesjonalne podejście, niezastąpiona fachowa paradę , rzetelne , solidne podejście do sprawy oraz poważne indywidualne traktowanie każdego klienta. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Alicji i całego grona firmy, ogromnego wkładu pracy i troskę przede wszystkim o dobro klienta. Serdecznie polecam wszystkim , którzy potrzebują pomocy na rynku nieruchomości.
Agata J.

Powinniśmy być dumni że możemy korzystać z usług Biura Nieruchomości ,,ALICJA,,.
My jesteśmy wręcz zachwyceni z usług całej ekipy, a szczególnie Pani Alicji której ogromny wkład pracy ,profesjonalne porady, wyjątkowe i rzetelne podejście do sprawy i klienta jest MEGA ZACHWYCAJĄCE ;towarzyszy temu zawsze wspaniała atmosfera.
DZIĘKUJEMY całej ekipie i jednocześnie POLECAMY wszystkim zainteresowanym.
Monika i Wiesław  Stopyra  ( Francja )


Zdecydowanie polecamy Biuro Nieruchomości ¨ALICJA¨rzetelni i kompetentni.Pomagają załatwić formalności i przeprowadzić całą procedurę szybko i sprawnie.A Pani Alicja jest bardzo pomocną osobą.Myślę , że każdy kto miał kontakt z tą Panią zgodzi się z nasza opinią.

Mariola i Lesław Pietrzyk.( Francja )


Pani Alicjo jestem bardzo zadowolona ze współpracy  z Tobą i miło ją wspominam. Jesteś wzorowa pośredniczką   i zasługujesz na najwyższą ocenę .Całą transakcję sprzedaży domu poprowadziłaś w tak profesjonalny  sposób ze nie odczułam żadnych problemów mających wynikać ze sprzedaży.

Pani Alicjo jeszcze raz bardzo dziękuje za Twoja prace, osobowość , rzetelność i niesamowite doświadczenie w tej dziedzinie.Będę z przyjemnością polecać pani Firmę innym.

Pozdrawiam Maria Kulpa  ( Canada )


REKOMENDACJA

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowej Sarzynie  rekomenduje  Biuro Nieruchomości” ALICJA”  w Leżajsku   jako Firmę ze znajomością Rynku nieruchomości ,wysoką jakością usług , godną zaufania , rzetelną we współpracy .

Polecamy Klientom , którzy są  zainteresowani  sprzedażą swoich nieruchomości.

Prezes Zarządu – Zbigniew Ryfa ,

Z-ca Prezesa  -Lesław Rudziński , Członek Zarządu – Wiesław Dyrkacz.

Nowa Sarzyna dnia 11.o4.2018r.


Polecam!
Pełen profesjonalizm i cały czas kontakt z klientem .
Uważam ,że do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie a często zajmuje się więcej niż jest to zapisane w umowie.
Szukając  agencji  wybrałam właśnie tą i gdybym potrzebowała powtórzyłabym ten wybór .

A. Maścidło.


11.02.2019
Polecam Biuro Nieruchomości „Alicja” jako profesjonalnego i doświadczonego partnera. Cała transakcja przygotowana profesjonalnie od prezentacji nieruchomości po podpisanie umowy u notariusza.

Mirek Z

 


Leżajsk , 12.07.2019
Polecam oraz dziękuję firmie „ALICJA” Biuro Nieruchomości za pośrednictwo w zakupie domu.  Firmę wyróżnia profesjonalna obsługa, łatwy kontakt z pośrednikiem, ogromna wiedza oraz bezpieczeństwo transakcji. Dziękuję również za przygotowanie wszystkich dokumentów do transakcji, kompleksową pomoc merytoryczna i prawną. Z taką firmą warto współpracować, jest naprawę godna polecenia pod każdym względem. Dla mnie 6 gwiazdek na 5 możliwych.

Polecam! M. Wicher.


Holandia , 15.07.2019r.

Thanks for the office broker  Alicja in Lezajsk Poland.

In particular  Mr Tomasz  Pokora in cooperation and help for sale of our house in Lezajsk Poland.

BIG CLASS YOURS SNCERELY.

Frits en Lenie Hofstede Nederland.


Leżajsk , 12.08.2019r.
Bardzo polecam  profesjonalne i rzetelne  Biuro  Nieruchomości “Alicja” w Leżajsku .
    Pani Alicja jest wysokiej klasy ekspertem. W zasadzie na odległość powierzyłam jej sprzedaż mojej nieruchomości.
W pełni zaangażowana , posiadająca ogromne doświadczenie, zawsze służąca  dobrą radą  uczciwie doprowadziła transakcję do końca.
Współpraca na takim poziomie powoduje  poczucie zaufania i bezpieczeństwa, tak niezbędne przy dokonywaniu tego rodzaju transakcji.
Istotne okazało się również wsparcie i opieka podczas przygotowywania umowy i dokumentów związanych z przekazaniem nieruchomości, co w przypadku komunikacji  na odległość było bardzo kluczowe.
   Jeszcze raz Dziękuję  Pani Alicjo za wspaniałą     współpracę .  Wszystkim szczerze i gorąco polecam.
                                                                                                                                            Katarzyna

Lublin   23.11.2019r.
 Z całego serca polecam Biuro Nieruchomości  „ALICJA” w Leżajsku wszystkim, którzy poszukują uczciwego, rzetelnego i profesjonalnego pośrednika w kupnie lub sprzedaży nieruchomości.
Pani Alicja i Pan Tomasz są bardzo uprzejmi i otwarci na współpracę. Posiadają kompetencje na najwyższym poziomie. Chętnie służą radą i pomocą,  zawsze dostępni i profesjonalni. Bardzo dbają o to, by obie strony przystępujące do umowy były zadowolone.
 
Biuro Nieruchomości „ALICJA” to gwarancja rzetelności, pewność transakcji i zadowolenie wszystkich klientów.

Bardzo dziękuję za współpracę.
Prof. dr hab. Helena Słotwińska


Leżajsk , 15.04.2020r.

Serdecznie polecamy Biuro Nieruchomości „Alicja ”. Współpraca z p. Alicją i p. Tomaszem przebiegła bezproblemowo i w przyjaznej atmosferze. Do każdego klienta podchodzą profesjonalnie oraz indywidualnie. Wszystkimi sprawami zajmują się rzetelnie, dzięki czemu kupno działki  przebiegło w krótkim czasie.

 Iwona i Adam Choroszy.


 Londyn , 10.06.2020r.

Polecam każdemu biuro nieruchomości “ALICJA”, wysoki poziom obsługi, kultura, w każdej sytuacji można liczyć na pomoc nie zostawiają klienta z problemem, pomagają w każdy możliwy sposób, robią nawet więcej niż muszą. Bardzo sympatyczny kontakt, pomoc w załatwianiu wszystkich formalności to tylko kilka zalet Biura Nieruchomości “ALICJA”, a jest ich znacznie więcej, mam porównanie z innym biurem i jest różnica. Biuro jest mniejsze, prowadzi mniej spraw na raz, dzięki czemu każdego klienta traktuje poważnie – nie stawiają na ilość tylko na jakość. Prowadzi sprawy z zaangażowaniem, od początku do końca, doradzając nawet w kwestiach, które nie dotyczą samej transakcji. Mieszkając za granica, nie musiałem się o nic martwic, Pan Tomasz i Pani Alicja załatwili wszystko, z precyzją do milimetra . Po raz kolejny Biuro Nieruchomości “ALICJA” pomogło mi przeprowadzić sprzedaż doskonale . Jeśli zależy Ci na szybkiej i dobrze przeprowadzonej transakcji to to Biuro na pewno spełni oczekiwania. Ja jestem bardzo zadowolony dziękuję za  pomoc, I bardzo polecam

Paweł Dziura-Sieniawski


Wiedeń ,  24.08 2020r.

Pragnę podziękować z całego serca Pani Alicji i Panu Tomaszowi z firmy,, ALICJA ” za tak szybką i profesjonalna sprzedaż. Pełen profesjonalizm, wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Pełne zaangażowanie w pracę.  Polecam!

Grażyna Wien.


Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości ” ALICJA”.Pełen profesjonalizm oraz fachowa pomoc we wszystkich sprawach związanych z zakupem mieszkania.

Z poważaniem Maciej Wiatrowicz.

Leżajsk 23.04.2021 r.

Dziękujemy za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie sprzedaży nieruchomości. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie a Pan Tomasz Pokora bezbłędnie czuwał nad całym procesem. Polecamy firmę “ALICJA “wszystkim kupującym i sprzedającym nieruchomości.

Agnieszka S.

Leżajsk dnia 02.08.2021 r.

Z czystym sumieniem polecam firmę ” ALICJA “Biuro Nieruchomości. Profesjonalnie i z zaangażowaniem zajęła się sprzedażą mojej nieruchomości. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze.

Iwona Bucior.

Leżajsk dnia 03.08.2021 r.


Bardzo polecam Biuro Nieruchomości “ALICJA” w tym Pana Tomasza za bardzo profesjonalną obsługę, konkretne podejście, bardzo duże zaangażowanie i szybką finalizację kupna. Mam nadzieję, że zrobimy jeszcze nie jedną wspólną transakcję. Pozdrawiam serdecznie także Panią Alicję…
Artur Żuraw
Leżajsk dnia 11.08.2021r.

Rekomenduje  Biuro ”ALICJA ” i  jej załogę , która   jest świetna, dokładna, szczera i  zna się na swojej pracy. Pomogli mi sprzedać ziemię gdy ja byłam za granicą. Dzięki nim mogłam spać po nocach bo wiedziałam ze mam wszystko załatwione. Polecam wszystkim usługi tego Biura.

Anna Bieniek. 

 USA , 30 sierpnia 2021r

W 2021 r. sprzedając dom rodzinny zdecydowałem skorzystać z usług pośrednictwa sprzedaży nieruchomości przez „Alicja ‘’ Biuro Nieruchomości w Leżajsku .
Jestem z tej decyzji niezmiernie zadowolony ponieważ okazało się,ze jest bardzo profesjonalny Biurem Nieruchomości . Za ich pośrednictwem nie tylko, że to doprowadzili do sprzedaży nieruchomości ale także okazali się wyjątkowym zaangażowaniem , wyszli poza granice swoich obowiązków aby pomóc klientowi .
Jestem bardzo Wdzięczny i polecam bez wątpienia ich usługi.

Jacek Marcinowski

USA, 8 Wrzesień 2021r.