Rekomendacje


Ogromna ilość aktualnych ogłoszeń oraz fachowa pomoc w zakresie znalezienia odpowiedniej nieruchomości. Polecam wszystkim

Grzegorz W.

Pełen profesjonalizm.
Serdecznie polecam

Barbara Baj


Współpraca z Biurem Nieruchomości „Alicja” przekłada się na bardzo wyjątkowe, profesjonalne podejście, niezastąpiona fachowa paradę , rzetelne , solidne podejście do sprawy oraz poważne indywidualne traktowanie każdego klienta. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Alicji i całego grona firmy, ogromnego wkładu pracy i troskę przede wszystkim o dobro klienta. Serdecznie polecam wszystkim , którzy potrzebują pomocy na rynku nieruchomości.
Agata J.

Powinniśmy być dumni że możemy korzystać z usług Biura Nieruchomości ,,ALICJA,,.
My jesteśmy wręcz zachwyceni z usług całej ekipy, a szczególnie Pani Alicji której ogromny wkład pracy ,profesjonalne porady, wyjątkowe i rzetelne podejście do sprawy i klienta jest MEGA ZACHWYCAJĄCE ;towarzyszy temu zawsze wspaniała atmosfera.
DZIĘKUJEMY całej ekipie i jednocześnie POLECAMY wszystkim zainteresowanym.
Monika i Wiesław  Stopyra.


Zdecydowanie polecamy Biuro Nieruchomości ¨ALICJA¨rzetelni i kompetentni.Pomagają załatwić formalności i przeprowadzić całą procedurę szybko i sprawnie.A Pani Alicja jest bardzo pomocną osobą.Myślę , że każdy kto miał kontakt z tą Panią zgodzi się z nasza opinią.

Mariola i Lesław Pietrzyk.


Pani Alicjo jestem bardzo zadowolona ze współpracy  z Tobą i miło ją wspominam. Jesteś wzorowa pośredniczką   i zasługujesz na najwyższą ocenę .Całą transakcję sprzedaży domu poprowadziłaś w tak profesjonalny  sposób ze nie odczułam żadnych problemów mających wynikać ze sprzedaży.

Pani Alicjo jeszcze raz bardzo dziękuje za Twoja prace, osobowość , rzetelność i niesamowite doświadczenie w tej dziedzinie.Będę z przyjemnością polecać pani Firmę innym.

Pozdrawiam Maria Kulpa


REKOMENDACJA

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowej Sarzynie  rekomenduje  Biuro Nieruchomości” ALICJA”  w Leżajsku   jako Firmę ze znajomością Rynku nieruchomości ,wysoką jakością usług , godną zaufania , rzetelną we współpracy .

Polecamy Klientom , którzy są  zainteresowani  sprzedażą swoich nieruchomości.

Prezes Zarządu – Zbigniew Ryfa ,

Z-ca Prezesa  -Lesław Rudziński , Członek Zarządu – Wiesław Dyrkacz.

Nowa Sarzyna dnia 11.o4.2018r.


Polecam!
Pełen profesjonalizm i cały czas kontakt z klientem .
Uważam ,że do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie a często zajmuje się więcej niż jest to zapisane w umowie.
Szukając  agencji  wybrałam właśnie tą i gdybym potrzebowała powtórzyłabym ten wybór .

Agnieszka Maścidło.


11.02.2019
Polecam Biuro Nieruchomości „Alicja” jako profesjonalnego i doświadczonego partnera. Cała transakcja przygotowana profesjonalnie od prezentacji nieruchomości po podpisanie umowy u notariusza.

Mirek Z